Ege Haberleri

  Deniz polisi Hasibe Sezer memleketine uğurlandı

  Mustafa SUİÇMEZ / ÇANAKKALE, (DHA)
  21.07.2015 - 01:10 | Son Güncelleme:

  ÇANAKKALE’de, serinlemek için girdiği denizde boğularak ölen deniz polisi 44 yaşındaki Hasibe Sezer’in cenazesi Çanakkale Devlet Hastanesi Morgu önünde yapılan tören ardından toprağa verilmek üzere memleketi olan Balıkesir’in Gömeç İlçesi’ne gönderildi.

  Deniz polisi Hasibe Sezer memleketine uğurlandı

  Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Liman Şubesi’nde görevli polis memuru Hasibe Sezer, dün Güzelyalı Köyü Karanlık Liman Mevkii’nde denize girdi. Evli ve 2 çocuk annesi Sezer, henüz belirlenemeyen nedenle boğularak öldü. Sezer’in cesedi Çanakkale Sahil Güvenlik Grup Komutanlığı’nda görevli dalgıçlar tarafından sudan çıkartılıp, Çanakkale Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı. Sezer için bugün Çanakkale Devlet Hastanesi Morgu önünde tören düzenlendi. Törene, Sezer’in meslektaşları ve yakınları katıldı. Törende, Sezer’in Çanakkale İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde çalışan eşi Mehmet Sezer taziyeleri kabul etti.

  Deniz polisi Hasibe Sezer memleketine uğurlandı

  Okunan duaların ardından Sezer’in polis tören mangası tarafından bir süre omuzlarda taşınan Türk Bayrağı’na sarılı cenazesi, toprağa verilmek için memleketi olan Balıkesir’in Gömeç İlçesi’ne götürülmek üzere cenaze aracına konuldu. Cenaze götürülürken Sezer’in yakınları ve bazı meslektaşları gözyaşlarını tutamadı. Sezer’in cenazesinin bugün ikindide Gömeç Mezarlığı’nda toprağa verileceği ifade edildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı