Ege Haberleri

  Demirören’in yeğeni Bodrum’da evlendi

  Sezer ŞAHİNDAŞ / BODRUM (Muğla), (DHA)
  17.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören’in yeğeni 31 yaşındaki Mehmet Tanfer, Bodrum’da plajda yapılan düğünle, 27 yaşındaki Başak İmren’le hayatını birleştirdi. Çift, düğünün yapılacağı alana sürat botuyla geldi.


  Yalıkavak Beldesi'ndeki Dodo Beach Club’ta gerçekleşen düğüne yaklaşık 200 davetli katıldı. Düğüne, Yıldırım Demirören’in annesi Tülin Demirören, eşi Reyhan Demirören, kardeşi Tayfun Demirören, damadın anne ve babası Nedret- Nihat Tanfer, gelinin annesi Arzu İmren, Sema Cıngıllıoğlu, Semih Demirtaş ve damadın yurt dışından arkadaşlarının da bulunduğu yaklaşık 200 kişi katıldı. Yıldırım Demirören ise İngiltere'de olduğu için düğüne katılamadı.
  LCB Dezenfektan Firması'nın sahibi Mehmet Tanfer ve Başak İmren, düğünün yapılacağı alana sürat botuyla geldi. İskelede bottan inen gelin ve damat kısa bir yürüyüşün ardından nikahın kıyılacağı alana geçti. Deniz kenarındaki kumların üzerinden yürüyen çift, Yalıkavak Belediyesi evlendirme memuru Özlem Acar’ın kıydığı nikahla dünya evine girdi. Gelin ve damadın coşkulu şekilde “Evet” demeleri, davetliler tarafından büyük alkış aldı. Mehmet Tanfer ve Başak İmren, nikahtan hemen sonra iki beyaz güvercini gökyüzüne bıraktı. Bir süre davetlilerle ilgilenen çift, kokteylin ardından balayını geçirmek için Bozburun Adası’na hareket etti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı