Ege Haberleri

  Değişimcilerin yeni yıl kutlaması

  Mehmet KURT (DHA)
  31.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türkiye Değişim Hereketi Ege Bölgesi il başkanları ve eşleri düzenlenen yeni yıl yemeğinde bir araya geldi. İl başkanları ve eşleri birbirleriyle tanıştı.

  Türkiye Değişim Hareketi Ege Bölge Sorumlusu Hüseyin Aslan’ın ev sahipliğinde Balçova Termal Tesisleri’nde düzenlenen yeni yıl ve tanışma- dayanışma yemeğine İzmir İl Başkanı Nihat Demirkol, Manisa İl Başkanı Gülabi Özcan, Aydın İl Başkanı Yalçın Pekgüzel, Denizli İl Başkanı Nevzat Deniz, Kütahya İl Başkanı Erciyes Akçay, Afyonkarahisar İl Başkanı Önder Güngören, Muğla İl Başkanı Halit Melikoğlu, Uşak İl Başkanı Gökhan Ulusoy, Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, Çanakkale İl Başkanı Tuygan Çalıkooğlu ile eşleri katıldı.
  İl başkanları ve eşlerinin birbirleriyle tanıştığı akşam, Grup 54’ün birbirinden güzel müzikleriyle renklendi. Türkiye’nin siyasi durumunun ön planda olduğu akşamda TDH’nin İzmir ve Ege Bölgesi’ndeki pozisyonu ve oy potansiyeli konuşulurken, olası erken seçim ve normal seçim konumundaki izlenecek strateji belirlendi. Ev sahibi Hüseyin Aslan, illeride gerçekleşecek örgütlenme sırasında takip edilecek yollarda ilgili bilgi alırken, kendi görüşlerini de aktarmayı ihmal etmedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı