Ege Haberleri

  Dedikodu kavgası bir kişi ağır yaralı

  Gökhan YALKALK / TORBALI, (DHA)
  17.02.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Torbalı’da uzun yıllar önce kapısına kilit vurulan cips fabrikasının bekçisi Ö.D. (32), köpek dövüştürdüğü iddiasıyla bir süre önce işten çıkarıldı.

  Ö.D.’nin daha sonra atıl durumdaki fabrikadan hurda boru çalıp sattığı iddia edildi.Fabrika sahipleri, bölgede çiftçilik yapan Yakup Kahveci’den borulara sahip çıkmasını istedi. Ö.D., bunun üzerine önceki gün saat 18.00 sıralarında ağabeyi H.D. (34) ile hakkında hırsızlık dedikodusu yaptığını ileri sürdüğü Kahveci’nin evine gitti, tartıştı.

  Tüfekle vurdu

  Tartışmanın ardından ayrılan iki kardeş, beş saat sonra alkollü olarak tekrar Kahveci’nin evine geldi. Bu sırada arkadaşı K.F. (39) ile oturan Yakup Kahveci, av tüfeğiyle iki kardeşe bir el ateş etti, ancak isabet ettiremedi. Kahveci, Ö.D.’nin başına tüfeğin dipçiğiyle vurdu. Çıkan arbedede H.D., elinden aldığı tüfekle Kahveci’ye peşpeşe üç el ateş etti. Kahveci, kanlar içinde yere yığıldı, H.D., bu kez tüfekle vurmaya başladı. Tüfeğin parçalanmasının ardından iki kardeş, Kahveci’nin öldüğünü sanarak kaçtı. Evde saklanan K.F., jandarmaya haber verdi. Ağır yaralı Kahveci, Torbalı Devlet Hastanesi’ne götürüldü, yaşam tehlikesi olduğu bildirildi.
  İki kardeş, olaydan iki saat sonra yakalandı, H.D. tutuklandı. Ö.D., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı