Ege Haberleri

  Datça’ya manken akını

  Mehmet ÇİL / DATÇA (Muğla), (DHA)
  05.07.2015 - 01:11 | Son Güncelleme:

  MUĞLA’nın Datça İlçesi, bozulmamış doğal yapısı, irili ufaklı masmavi koyları ve 225 kilometrelik sahil şeridiyle, moda fotoğrafçılığı sektörünün cazibe merkezi haline geldi.

  Datça’ya manken akını

  Son yıllarda, sinema, film, seramik, resim, heykel başta olmak üzere birçok sanat alanında yerli ve yabancı sanatçıların bir araya geldiği Datça, bu kez moda fotoğrafçıları ve mankenlere ev sahipliği yapmaya başladı. Merkezi Denizli’de bulunan MCART reklam ajansı, ‘Yaz’ temalı fotoğraf çekimlerini Datça’da gerçekleştirdi.

  Datça’ya manken akını

  Moda fotoğrafçılık platformu ModelRain internet sitesi aracılığıyla Sivas, Konya, Aydın ve Denizli’den gelen mankenler, fotoğraf sanatçısı Osman Ünal’ın objektifine Datça’nın eşsiz güzelliklerinde poz verdi. İki gün süren çekimler, Datça’nın tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra Datça Limanı ve sahillerinde gerçekleştirildi.

  Aydınlı manken Dilem Güneri, Datça’daki çalışma ortamına hayran kaldığını söyledi. Datça’nın sanatçılar için doğal platform olduğunu ifade eden Dilem Güneri, bu projenin içinde yer almaktan mutlu olduğunu vurguladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı