Ege Haberleri

  Çok güzel hareketler bunlar

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  11.05.2011 - 22:33 | Son Güncelleme:

  Ezeli rakibi Göztepe’nin şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından sarı-kırmızılı kulübe kutlama mektubu göndererek örnek bir davranış sergileyen Karşıyaka, pazar günü oynanacak Güngören Bld maçının bilet fiyatını 1 TL’ye indirerek Altay’a jest yaptı.

  FUTBOLSEVERLER, Altay’ın düşmemesi halinde önümüzdeki sezon izmir’in Bank Asya 1. Lig’de 4 takımla temsil edilecek olmasının heyecanını yaşarken, son dönemde Karşıyaka cephesinde gündeme gelen iki olay, bu rekabette dostluğun önemli bir yer tutacağını gösterdi. Göztepe’nin 2. Lig Beyaz Grup’ta şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından sarı-kırmızılı kulübe kutlama mektubu gönderen Divan Başkanı Tahir Türetken örnek bir davranış sergilerken, yönetim de pazar günü oynanacak Güngören maçının bilet fiyatlarını 1 TL’ye indirerek Altay’a büyük jest yaptı.

  Divan Kurulu kutladı

  Karşıyaka ve Göztepe’nin son kez aynı ligde yer aldığı 2003-04 sezonunda taraftarlar arasında yaşanan olaylardan iki kulübün de zarar gördüğü gerçeğinden hareket eden KSK’nin Göztepe’ye kutlama mektubu göndermesi, kamuoyunda büyük yankı yaptı. Divan Kurulu’nun mektubunda, “Başarınızı tebrik ediyoruz. Aramıza hoş geldiniz. İki kulübün önümüzdeki yıl bir arada, dostça mücadelesini sürdürmesini diliyoruz” ifadeleri yer aldı.

  Mertçe çıkar oynarız

  Altay’ın düşme potasındaki rakiplerinden Güngören Bld ile oynanacak maçta seyirci desteğini artırmayı amaçlayan yönetim açık ve balkon tribününün bilet fiyatlarını 5 TL’den 1 TL’ye, kapalı tribün biletlerini de 10 TL’den 5 TL’ye indirdi. Hedefsiz kalan futbolcuyu motive etmekte seyircinin önemli olduğunu dile getiren Asbaşkan Tayfun Yelkenbiçer, “Şaibeye yol açmadan, çıkıp mertçe mücadele edeceğiz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı