Ege Haberleri

  Çikolata imparatoru Kuşadası'nda

  Latif SANSÜR / KUŞADASI, (DHA)
  15.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dünyanın en zenginleri listesinde ilk 15’te yer alan ABD’li çikolata imparatoru Forrest Mars, ailesiyle Kuşadası’na tatile geldi.

  Dünyanın en zenginleri listesinde ilk 15’te yer alan ABD’li çikolata imparatoru Forrest Mars, ailesiyle Kuşadası’na tatile geldi. M&M Çikolataları’nın üreticisi Mars’ın, Setur Marina’ya demirleyen “Dione Sky” adlı 45 metre uzunluğundaki 10 kamaralı süper lüks yatıyla ay sonuna kadar Akdeniz koylarında gezeceği öğrenildi.
  Meryemana ve Efes’i ziyaret eden Mars ailesi, yatın acenteliğini yapan ve VIP hizmeti veren firmanın sahibi Begüm Doğulu’nun misafiri olarak Şirince’ye de konuk oldu. Doğulu’ya ait Butik Markiz Konakları’nda saçta kavurma ve güveç başta olmak üzere sunulan Türk yemeklerine hayran kalan Forrest Mars, önümüzdeki yıllarda yapacakları tatillerde de Kuşadası’nı programlarına alacaklarını söyledi.
  Fortune listesinde 2010’da yıllık 30 milyar liralık cirosuyla ilk 5’te yer alan Forrest Mars, dünyanın en büyük çikolata ve şekerleme üretiminin yanı sıra evcil hayvan ve diğer gıda sektörlerinde de faaliyet gösteriyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı