Ege Haberleri

  CHP'li kadınlardan Tartan'a ziyaret

  İZMİR, (DHA)
  24.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP Kadın Kolları Başkanı Nüket Akyıldız, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan'ı ziyaret etti.

  Kısa bir süre önce CHP Konak İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Nüket Akyıldız, yönetim kurulu ile birlikte Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan'a nezaket ziyaretinde bulundu. Yeni başkanı ve yönetimi kutlayan Başkan Tartan, çalışmalarında başarılar diledi. Kadın ve gençlik kollarının çağdaş partilerde önemli bir güç olduğunu kaydeden Tartan, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bütün gücümüzle beraberiz” dedi. Tartan sözlerine şöyle devam etti:
  “Türkiye'de siyaset yeterince kurumsallaşmadıysa, belli bir noktaya gelmediyse kadının yeterince siyasetin içinde yer almamasından kaynaklanıyor. El birliği ile bunu başaracağız. Kadınlarımızın siyasetin çeşitli kademelerinde yer alması için elimizden geleni yapacağız, yapmalıyız.”
  CHP Konak İlçe Kadın Kolları Başkanı Nüket Akyıldız, desteklerinden ötürü Başkan Tartan'a teşekkür ederek, “İzmirli kadının gücünü göstermek için ne gerekiyorsa yapacağız. Birlik, beraberlik içinde hareket edeceğiz. Bugüne kadar verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Bundan sonrada güçlerimizi birleştirerek yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı