Ege Haberleri

  CHP'li gençler Belkahve'den mesaj verdi

  İZMİR, (DHA)
  19.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Cumhuriyet Halk Partisi Bornova Gençlik Kolları üyeleri, İzmir'in Belkahve girişinde basın açıklaması yaparak “AKP'yi asla İzmir'e sokmayacağız” dedi.

  Bornova İlçesi'nde mahallelerde çalışmalarını sürdüren Bornova Gençlik Kolları üyeleri, yerel seçimlerin öne alınması girişimlerini göz önünde bulundurarak çalışmalarına hız verdi. Öncelikli hedeflerinin Bornova'nın gecekondu bölgelerinde seçim çalışması yapmak olduğunu söyleyen Bornova Gençlik Kolları Başkanı Kadriye Sertoğlu, “AKP'ye 2009 yerel ve 2011 genel seçimlerinde izin vermeyen Bornova ve İzmirli yurttaşlarımızın yeniden CHP demesi için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.
  Belkahve'deki İzmir tabelası önünde Bornova Gençlik Kolları Adına açıklama yapan Sertoğlu “Biz Cumhuriyet Halk Partili gençler olarak üzerimize düşen görevi sonuna kadar yerine getireceğiz. AKP İktidarının tüm Türkiye'de ve İzmir'de kurmak istediği karanlık düzenin önünde en büyük engel biz gençler olacağız. İzmir’i AKP cehennemine sürüklemeye çalışan tüm çabalar devrimci duruşumuz karşısında mağlup olacaktır. Ulu Önderin İzmir’e girdiği yerde, yaktığı aydınlanma meşalesi doğudan batıya kuzeyden güneye bütün ülkemizi ve ulusumuzu aydınlatacaktır” dedi.

  Bornova İlçesi'nin İzmir İl sınırında bulunduğunu hatırlatan Sertoğlu, “İzmir’den içeri ne AKP’yi ne de işbirlikçilerini sokmayacağız. CHP'li gençler olarak yurdumuzun dört bir yanında AKP'ye, gericiliğine ve karanlığına yaşam şansı tanımayacağız” diye konuştu.
  Etkinliğe İzmir'in diğer ilçelerinden gelen gençlerin yanı sıra, CHP Buca İlçe yöneticisi Çağdaş Kaya ve CHP Kemalpaşa İlçe yöneticisi Ahmet Kara da katılarak, CHP Bornova Gençlik Kollarına destek oldu.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı