Ege Haberleri

  CHP’li Sındır partisine destek istedi

  Hürriyet Haber
  01.10.2015 - 12:53 | Son Güncelleme:

  CHP İzmir milletvekili adayı Kamil Okyay Sındır, 1 Kasım seçim çalışmalarına Bornova ve Kemalpaşa’da devam edip, demokratik kitle örgütlerini ziyaret etti, kahvehane toplantılarında hemşerilerinden CHP iktidarı için destek istedi.

  CHP’li Sındır partisine destek istedi

  Kemalpaşa çalışmaları kapsamında Erzurumlular, Artvinliler, Karadenizliler ve Oltulular derneklerini ziyaret eden Sındır, refahın tabana yayıldığı, aydınlık bir Türkiye için partisine destek istedi. 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’nin düşüşünün devam edeceğini belirten Sındır, "7 Haziran seçimlerinde halkımız AKP’nin tek başına iktidarına hayır dedi. Uzlaşın ve ortak bir hükümet kurun dedi. CHP koalisyonun kurulması için millet ve memleket hassasiyeti ile hareket etti. AKP 45 günlük koalisyon görüşme süresini boşa harcarken, biz son ana kadar halkımızın temel sorunlarının ele alınacağı bir Hükümet için var gücümüzle gayret gösterdik. Sonuç olarak milletimiz 1 Kasım’da yeniden seçime gidecek. Yurttaşlarımız tüm yaşananları gördü. 1 Kasım seçimlerinde de bunun hesabını sandıkta soracak. Halkımız 7 Haziran’da AKP’ye sarı kart göstermişti. Bu seçimde de kırmızı kart gösterecek" dedi.

  CHP’li Sındır partisine destek istedi

  Ziyaretleri sırasında Bornova Rahvan Atları Binicilik ve Yetiştiricilik Spor Kulübü’nde sonlandıran Sındır, "Ülkemizin sorunlarını ve çözümünü de en iyi bilen parti biziz. Kadrolarımız, programımız hazır. İktidar olacağımıza inancımız tam. Türkiye’nin özlediği ekonomik refahı, eşit ve adil dağılımını getirmeye geliyoruz. 2 Kasım sabahı, Türkiye’nin huzur, güven, birlik ve kardeşlik içinde aydınlık bir güne uyanması bizlerin elinde. Yurttaşlarımızın yarınlara güvenle bakacağı, huzur ve umut içinde yaşayacağı Türkiye’yi hep birlikte kurabiliriz" diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı