Ege Haberleri

  CHP İzmir’de kongre zamanı

  İZMİR, (DHA)
  19.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP İzmir’de delege seçim takvimi belli oldu. 21 Ocak’ta başlayacak seçimler 19 Şubat’a kadar sürecek.

  İl Başkanı Tacettin Bayır, son dönemlerde yapılan en şeffaf seçime imza atacaklarını söyledi, “Tüm siyasi partiler demokrasinin gereği olarak sandığı üyelerinin önüne koymak zorunda.
  Ancak bu süreç CHP’de daha önemli bir hal alıyor. Çünkü Türkiye’nin en demokratik ve en sesli partisi olma özelliğini taşıyoruz. Bunun için bu süreci partimize yakışır şekilde geçirmemiz gerekiyor. Her üyemizin mahallesinde sandığı ayağına götürmek için çok yoğun çalışma yürütüyoruz. Tüm örgütümüzle birlikte bize yakışan ve bizden beklenen birlik ve beraberliği dosta düşmana göstereceğiz” dedi.

  İŞTE TAKVİM

  · Karabağlar: 28 Ocak Fahrettin Altay ve Üçkuyular, 11 Şubat Bahçelievler ve Basın Sitesi. · Bornova: 21 Ocak Evka3, 22 Ocak Yeşilova, 28 Ocak Atatürk, 29 Ocak Kazım Dirik. · Karşıyaka: 29 Ocak Yalı, Mavişehir, Bostanlı, Bahriye Üçok ve Bahçelievler. · Bayraklı: 21 Ocak Yamanlar, 28 Ocak Tepekule, 29 Ocak Manavkuyu, Mansuroğlu ve Osmangazi. · Buca: 28 Ocak Buca Koop, Menderes, Kozağaç ve Barış. Balçova: 29 Ocak Onur ve Korutürk. · Narlıdere: 22 Ocak Narlı, Ilıca, Çamtepe ve Huzur.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı