Ege Haberleri

  Ceketini astı roman havası oynadı

  Hürriyet Haber
  24.01.2015 - 13:06 | Son Güncelleme:

  Buca Belediyesi tarafından birlik ve beraberliği arttırmak adına düzenlediği 'Roman Şenliği' çoşku ile kutlandı. Şirinyer Pazaryeri'nde gerçekleşen ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği şenlikte, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina hemşerileri ile birlikte roman havası oynadı. CHP İzmir Milletvekili Hülya Güven'nin katılıdığı şenlikte, roman müziğinin sevilen sanatçılarının konseri ile kıyasıya eğlenen Bucalılar, doyasıya bir eğlence yaşadı.

  Ceketini astı roman havası oynadı
  Şenliğe katılan yüzlerce Bucalıya "Bu neşeniz hiç bozulmasın, yüzünüz hep böyle gülsün" diye seslenen Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, şenliğin ilk fakat son olmadığını ve bu coşkuyu sürdüreceklerini söyledi. CHP İzmir Milletvekili Hülya Güven ise "Böyle bir şenlikte sizlerle birlikte olmak çok güzel. Başkanımız Levent Piriştina'ya sizler adına teşekkür ediyorum" diye konuştu. Konuşmaların ardından roman müziğinin sevilen isimlerinden Çılgın Cemal'in konseri ile devam etti. Çılgın Cemal Başkan Piriştina'ya bir de sürpriz yaptı. Cemal roman ezgileri ile Piriştina için bestelediği şarkıyı seslendirdi. "Haydi Buca eller havaya, Buca'yı Buca yapan Levent Piriştina" sözlerinin yer aldığı şarkı vatandaşlar tarafından çok beğenildi.
  Ceketini astı roman havası oynadı
  Roman Şenliği 16 çift için düzenlenen toplu nikah töreni ile devam etti. Şirinyer Düğün Salonu'nda gerçekleşen toplu nikah töreninde Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina 16 çiftin nikahını kıydı. Gelinlere nikah cüzdanını teslim eden Piriştina, çiçeği burnunda çiftlere ömür boyu mutluluklar diledi. Nikah törenin ardından çiftlerin mutluluklarına ortak olan Piriştina, çiftlerle birlikte dans etti, roman havası oynadı.
  Ceketini astı roman havası oynadı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı