Ege Haberleri

  Caz Günleri’ne Lambaoğlu damgası

  Şahap AVCI / ALİAĞA (İzmir), (DHA)
  11.08.2015 - 01:18 | Son Güncelleme:

  Aliağa İZMİR’in Aliağa ilçesi’nde bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilen Caz Günleri’ne, Şenay Lambaoğlu damga vurdu. Özel bir dinleyici kitlesine sahip olan Şenay Lambaoğlu, izleyicilere keyifli bir gece yaşattı.

  Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlenen Caz Günleri’nin 3’üncü gecesinde sahne alan Şenay Lambaoğlu, hayranlarına müzik ziyafeti çekti. Belediye Açıkhava Tiyatrosu’nda, caz müziğine gönül verenlerin yoğun ilgisi ile başlayan ve yaklaşık 2 saat süren konserde Lambaoğlu, "İçimde Aşk Var" ve "Zarf Tümleci" adlı albümlerinden şarkılar seslendirdi. Sahne performansı ile izleyicileri kendisine hayran bırakan Şenay Lambaoğlu, konserin bazı bölümlerinde repertuvarının dışına çıkarak İlhan Şeşen’e ait bazı şarkıları da söyledi.

  Caz Günleri’ne Lambaoğlu damgası

  Piyanoda Baki Duyarlar, trompette Şenova Ülker, kontrbasta Andreas Metzler ve davulda Ekin Cengizkan ile birlikte sahne alan Lambaoğlu, konserin sonunda uzun süre ayakta alkışlandı. Aliağa Belediye Başkan Yardımcısı Mehmedali Özkurt, gecenin sonunda Lambaoğlu’nu kutlayıp, "Böylesine değerli etkinliklere, değerli sanatçılar yakışır. Şenay Lambaoğlu gibi kıymetli bir sanatçıyı ilçemizde ağırlamaktan onur duyduk" diyerek, çiçek verip, Kyme Antik Kenti’ne ait sikkelerin tuğrası ile işlenmiş cam tabak hediye etti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı