Ege Haberleri

  Caz Festivali’nin afişini siz yapın

  Hürriyet Haber
  25.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir Avrupa Caz Festivali’nin afişi, geçtiğimiz yedi yılda olduğu gibi yine yarışmayla belirlenecek. Birinciye para ödülü ve plaket verilecek.

  Gelecek yıl 25. kuruluş yıldönümünü kutlamaya hazırlanan İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı (İKSEV), 17. İzmir Avrupa Caz Festivali’ni 1- 15 Mart 2010 tarihleri arasında düzenleyecek. “Avrupa Cazı” gibi özel bir alana sahip, dünyanın sayılı festivallerinden biri olan “İzmir Avrupa Caz Festivali”ne gençlerin bakış açısını taşımayı amaçlıyor. Grafik sanatına ilgi duyan öğrencilerin ve genç grafik sanatçı adaylarının yaratıcılıklarını desteklemeyi öngören yarışmaya son katılım tarihi 2010 yılının 8 Ocak Cuma günü saat 18.00 olarak belirlendi.
  Yaratıcısına ödül
  10. İzmir Avrupa Caz Festivali’nden bu yana Festival Afişini yarışmayla belirleyen İKSEV, 8. Caz Afişi Yarışması’nda da tek ödül verecek. Seçici kurulun İzmir Avrupa Caz Festivali afişi olarak belirleyeceği afişin yaratıcısına bin 500 TL ödül ve plaket sunulacak. İKSEV, seçici kurulun sergilenmeye değer bulduğu eserlerin sahiplerine birer başarı belgesi ile Caz Festivali toplu bileti verecek. Sergi için seçilen afişler, festival süresince sergilenecek. Yarışma şartnamesi www.iksev.org sitesinden, info@iksev.org adresinden ve Mithatpaşa Cad. No: 138 Karataş İzmir’deki Vakıf Merkezi’nden edinilebilir.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı