Ege Haberleri

  Bu konser hasta çocuklar için

  İZMİR (DHA)
  21.04.2016 - 16:56 | Son Güncelleme:

  Aegean Band Orkestrası, Dokuz Eylül Üniversitesi Onkoloji servisinde tedavi gören çocuklar için düzenlenen yardım konseri için Konak Atatürk Kültür Merkezi’nde pazartesi günü sahne alacak.

  Geniş kadrosuyla gönüllü olarak sahne alacak ve şarkılarını çocuklar için söyleyecek olan Aegean Band, Mart ayında yapılması planlanan ancak yaşanan üzücü terör olayları nedeniyle ertelenen yardım konseri 25 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’da gerçekleşecek. İsmini Ege’den alan ve büyük beğeni toplayan Aegean Band, "Bir destek de siz verin" sloganıyla hazırlanan 25 Nisan konserinde hitleşmiş Oldies’ler, Blues, Caz ve klasikleşmiş Türkçe Popların yanı sıra, neşeli Balkan ve Grek şarkılarıyla eğlence dolu bir performans sunmaya hazırlanıyor.

  Dokuz solistinin farklı tarz ve dillerde seslendireceği şarkılarla dinleyicilerini tüm dünyayı dolaştıran bir müzikal yolculuğa çıkartacak Aegean Band’ın bu konserindeki solistleri; Adnan Bulu, Tanju Kumbaracıoğlu, Özlem Çabuk, Süheyla Çolak, Deniz Çağlak, Burcu Gümrükçü, Cemre Eren, Peyruze Rana Şimşek ve Merve Atılgan olacak.

  Hem Aegean Band’ı dinlemek hem de KİT-VAK’ın yaptırdığı hasta konukevine yardım etmek isteyen müzikseverler, konsere katılım için Çamlaraltı Koleji’ne ait 0 232 262 48 48 numaralı telefondan bilgi alabilir.

  Aegean Band yardım konseri Çamlaraltı Koleji, Aegean Band, Zeytin Sanat Organizasyon, Ekin Ses, Farmatek, Can Dijital, Koca Group, Göztepe Yelken Klübü, Lal Organizasyon, Ege Telgraf destekleriyle gerçekleştiriliyor.


  Etiketler: izmir , KONSER
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı