Ege Haberleri

  Boyalık Beach 28 Haziran'da

  Hürriyet Haber
  23.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ÇEŞME Boyalık’ta mavi ve yeşilin tüm tonları arasında konumlanan, cennetten bir köşe Boyalık Beach, 28 Haziran’da sezonu açıyor.

   Lobisine adımınızı atar atmaz hissedeceğiniz ilk şey tatilinizin çok özel olacağı duygusu. Tüm konuklarına unutulmaz ve bir tarzı olan tatiller yaşatmak amacıyla Boyalık Beach’in kapılarını açtığını belirten Genel Müdür İlker Yeşilmen, “Bu tarz yalnızca mimarimizle, her bir detayı Avrupa’nın en ünlü markaları arasından oluşturulmuş dekorasyon tarzımızla sınırlı değil. Aynı zamanda konuklarımıza kendilerini çok özel hissettirecek bir hizmet tarzı. Eşsiz denizimizden havuzlarımıza, restorandan barlarımıza ve Shine SPA’ya değin her şeyin mükemmel olması için çok çalıştık” dedi.

  İzmir’in önde gelen yatırımcılarından Özkardeşler Grubu’nun İzmir Mövenpick, Çeşme Ilıca Otel, Villa Saray, Kalinda Inn ile Ürgüp ve Akçay’daki birçok otelinin ardından hayata geçirdiği Boyalık Beach’in tatil anlayışına yepyeni bir tarz getireceğini belirten Yeşilmen, “Boyalık Beach 2013 yazına damgasını vuracak. Bu nedenle tüm konuklarımızı bu ayrıcalığı yaşamaları ve açılışa özel fırsatlardan yararlanmaları için Çeşme’ye bekliyoruz” şeklinde konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı