Ege Haberleri

  Bodrum'u güzeller ısıttı

  Sezer ŞAHİNDAŞ / BODRUM (Muğla), (DHA)
  23.09.2012 - 13:24 | Son Güncelleme:

  Muğla’nın Bodrum İlçesi'nde bu yıl 3'ncüsü düzenlenecek olan “Princess Of The Globel and Photo Model of Universe 2012” yarışmasına katılacak 20 ülkenin güzelleri, Turgutreis Beldesi’ndeki Sun Dance Residences Boutique Hotel’de kampa girdi.

  Yarışmaya Türkiye, Çin, Ukrayna, Slovakya, Güney Kore, Kırgızistan, Moldova, Romanya, Rusya, Tataristan, Belarus, Portekiz, İtalya, Polonya, Gürcistan, Letonya, Ermenistan, Hollanda, Bulgaristan ve Kırım'dan katılan güzeller gün boyunca Bodrum’un beldelerinde dolaştı. Göltürkbükü ve Turgutreis beldelerindeki iki ayrı otelde havuza giren güzeller, sempatik hareketleri ile dikkati çekti. Güzellerin bikinileriyle havuz başında ve içinde yaptıkları provaları yürek hoplattı. Güzeller, daha sonra ise Gümbet Beldesi'ndeki Bodrum Lunapark’ta gondol, crazy dance, adrenalin max, kamikaze ve çarpışan arabalara binerek akşam saatlerine kadar eğlendi. 28 Eylül’de Sun Dance Residences Boutique Hotel'de, Ermeni Ashot Khactryan tarafından organize edilen yarışmada boy gösterecek güzeller, çeşitli etkinliklerle stres atacak.

  Bodrumu güzeller ısıttı

  Yarışmada Türkiye’yi temsil edecek olan 20 yaşındaki Ceren Atak “Yarışmada iddialı olabileceğimi düşünüyorum. Diğer ülkelerden katılan arkadaşlarım gerçekten çok iyiler. Bugün çok eğlendik, Bodrum’un çeşitli yerlerini gezdik, havuza girdik, güneşlendik ve şimdide lunaparka geldik. Yarın tekne turuna çıkacağız. Yarışmaya katılan arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

  Bodrumu güzeller ısıttı

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı