Ege Haberleri

  Bodrum'da Rus gecesi

  Hürriyet Haber
  06.10.2015 - 11:32 | Son Güncelleme:

  RUSYA’daki ünlü radyo kanalı ’Chanson FM’, Bodrum’da konser dizisi düzenledi. Rus turistlerin şarkılar eşliğinde çılgınca dans ettiği görüntüler Moskova’daki gece kulüplerini aratmadı.

  Rusya’nın dünyaca ünlü müzik kanalı Chanson FM, 15’inci kuruluş yıldönümü nedeniyle Hilton Bodrum Türkbükü Resort;SPA’da 5- 9 Ekim tarihleri arasında dünya starlarını konuk ediyor.

  Bodrumda Rus gecesi

  Rusya’nın ünlü sunucu ve şovmenlerinden Yuri Galtsev ve Tari Tvaltadze’nin sunuculuğunda gerçekleştirilen konserlerde Mihail Şufutinskiy, Sergey Trofimov, Aleksandr Buynov, Veronika Andreeva, Semyon Kanada, Rada Ray, Petya Privin ve Sergey Kurenkov gibi isimler sahne aldı.

  Bodrumda Rus gecesi

  MOSKOVA’NIN GECE KULÜPLERİNİ ARATMADI

  Yaklaşık üç saat süren gecede Rus pop şarkıcılarının söylediği şarkılarla coşan zengin Rus turistler çılgınca dans etti. Görüntüler Moskova’nın dünyaca ünlü gece kulüplerini aratmazken Rus komedyenlerin yaptıkları espriler ise izleyenleri kahkahaya boğdu.

  Bodrumda Rus gecesi

  Rusya’dan özel olarak konserler dizisini izlemek için, ünlü Rus iş adamlarının özel uçakları ile geldiği belirtildi. Konserler için Bodrum’a gelen zengin Rus turistlerin gündüz saatlerinde mavi yolculuğa çıkarak Bodrum’un tarihi ve ören yerlerini ziyaret edecekleri kaydedildi. Konserler her gece farklı sanatçıların katılımı ile 9 Ekim tarihine kadar devam edecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı