Ege Haberleri

  Bodrum'da Bengü coşkusu

  Osman URAS / BODRUM (Muğla), (DHA)
  28.09.2015 - 11:14 | Son Güncelleme:

  BODRUM'da Kurban Bayramı'nın ikinci günü sahne alan Bengü, şarkılarını kendisi gibi yalnız olanlar ve aşıklar için söyledi.  Şarkıcı Bengü, Halikarnas Disko'daki performansına 'Feveran' adlı şarkı ile başladı. Ön taraftaki alev makinesinden çıkan alevler eşliğinde sahneye çıkan Bengü, şarkının bitiminde "Çok havalı bir çıkış oldu" dedi. Kırmızı renkli mini elbise giyen şarkıcı, dinleyenlerin bayramını kutlarken, bayram öncesi yaşanan sele neden olan yağmurlu havayı kastederek "Gerçi biraz böyle bereketli bir bayram oldu Bodrum için. Ama bu akşam acısını çıkartalım istiyoruz" diye konuştu.

  Bodrumda Bengü coşkusu


  'Haberin olsun', 'İki Melek' adlı şarkıları ile konserine devam eden Bengü "Yazın son günlerinden yalnız olanları da görmek istiyorum, gönüldaşlarımı" dediğinde, yalnız olduklarını belirtenlere "Bu kadar çok mu yalnız var" diye karşılık verdi. Şarkıcı, erkek izleyenlerine "Siz kesin kızları uyuttunuz da geldiniz. Öyle bir tipimiz var. 'Aşkım seni güneş çarpmıştır. Ben birazdan geleceğim' diyerek, çıktınız değil mi" dedi. Konsere gelenlerle bu diyaloğunun ardından "Sıradaki şarkı benim gibi yalnızlar için.

  Bodrumda Bengü coşkusu

  Kocaman bir aşk şarkısı. Şarkının adı bile gıcık" diyerek 2011 yılındaki 'Dört dörtlük' adlı albümünün çıkış şarkısı olan 'Aşkım'ı seslendirdi. Aşıklar için de söyleyen Bengü, şarkının bitiminde "Ah aşkım, ah. Ah ki ah" diyerek iç geçirdi. Aynı albümünden 'Saat 03.00' şarkısı ile devam eden Bengü, başlangıçta olduğu gibi 'Feveran' şarkısı ile konserini bitirdi. Yaklaşık bin 300 kişinin izlediği konsere katılanlar şarkılara eşlik edip eğlendi. Bir ara vokalistlerine mikrofonu bırakan Bengü'nün 1.5 saat süren konserinde sık sık elbisesini çekiştirerek düzeltmesi dikkatlerden kaçmazken, vokalistinden de bu konuda yardım aldığı görüldü.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı