Ege Haberleri

  "Bodrum için çekilen her acı kutsaldır"

  Yaşar ANTER / BODRUM, (DHA)
  14.09.2012 - 12:29 | Son Güncelleme:

  RÜŞVET, usulsüzlük ve yolsuzluk iddialarıyla yargılandığı dava nedeniyle 99 gün tutuklu kaldıktan sonra ilk duruşmada tutuksuz yargılanmak üzere serbest kalan Bodrum eski Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, sosyal paylaşım sitelerinde teşekkür mektubu yayınladı, bundan sonra izleyeceği yol haritasını açıkladı.

   Kocadon, “Bu bir hizmet kazasıydı. Sadece Bodrum ve hizmet aşkıyla çıktığımız yolda, en zor günlerimizde bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bodrum için çekilen her acı kutsaldır” dedi.
  Mektubunda her zaman geleceğe baktığını, daha güzel, güvenli ve onurlu yarınlar yaratmak için çalıştığını anlatan Mehmet Kocadon, Bodrum için güzel işlere imza attığını vurguladı. Bodrumluların kendisine ‘Son Halikarnas Balıkçısı’ ünvanını vermelerinden ötürü büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Kocadon, “Bir de, ‘Gücünü masumiyetinden alıyor’ demişsiniz. Bir dilek ağacımız bile olmuş. ‘Bodrum bir eksik’ diye yazmışsınız. Aramızdaki bu güven ve sevgi, her sıkıntımızda bu dayanışmayı gösterebilecek azmimiz var olduktan sonra bizi kimse yıkamaz. Bu bir hizmet kazasıydı. Sadece Bodrum ve hizmet aşkıyla çıktığımız yolda, en zor günlerimizde bizi yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Bodrum için çekilen her acı kutsaldır. Bundan sonra ortak hayallerimizin ve umutlarımızın gerçekleşmesi için daha fazla çalışacağım. Çünkü daha yapılacak çok işimiz var. Bodrum’u hak ettiği yere getirmek için çalışacağım” diye konuştu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı