Ege Haberleri

  Bisiklet tutkunları 9 Eylül'de buluşacak

  İZMİR, (DHA)
  30.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  GÜZELBAHÇE Belediyesi, 9 Eylül’de Bisiklet Şenliği gerçekleştirecek. Şenlikler çerçevesinde, “Ödüllü Dağ Bisikleti”, “Halk Bisiklet Şehir Turu” ve yaş gruplarına göre ödüllü “Çocuk Bisiklet Yarışmaları” yapılacak.


  Dağ bisikleti yarışlarının izlenmesi, katılımın sağlanması için, izleyicilere çeşitli hediyeler dağıtılacak.
  Ödüllü Dağ Bisikleti Yarışları, Yaka Mahallesi Gelinkaya Devlet Ormanı Uluslararası Dağ Bisikleti Parkuru’nda gerçekleşecek. Ödüllü çocuk bisiklet yarışmaları, İstikbal Caddesi Yaka Mahallesi girişinde başlayacak, Belediye Halk Ekmek Fabrikası önnünde sona erecek.
  Halk Bisiklet Şehir Turu ise Belediye Halk Ekmek Fabrikası önünde başlayıp, Yalı Mahallesi’nda tur attıktan sonra Salı Pazarı’nda bitecek.
  Seyirtepesi’ndeki ödül töreni sonrası, sporcular spor salonunda buluşacak. Salonda eğlence düzenlenecek, DJ ve animatörler katılımcıları cuşturacak.
  Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, doğa sporları arasında yer alan bisiklet sporu için en güzel parkurun Güzelbahçe’de bulunduğuna dikkat çekti. İnce, “9 Eylül günü gerçekleştireceğimiz ve teması; ‘Kentte sağlıklı yaşam için spor ve sloganı; ‘Sağlıklı olmak için bisikleti seçin’ olan Bisiklet Şenlikleri’ne tüm bisikletseverleri davet ediyorum” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı