Ege Haberleri

  Bir yastıkta 60 yıl

  Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)
  21.07.2015 - 01:10 | Son Güncelleme:

  EMEKLİ dahiliye uzmanı Dr. Şadi Tavas ve eşi Nurver Tavas, kendileri için, İzmir'deki Ege Palas Oteli çatısında hazırlanan "60'ncı elmas evlilik yıldönümü partisi" ile unutulmaz bir gece yaşadı.

  60 yıl önce Salihli'de mütevazı bir nikah töreniyle hayatlarını birleştiren Tavas çifti için çocukları tarafından düzenlenen 'elmas yıldönümü' partisine, Şadi Tavas'ın emekli hakim kardeşi Raşit Kamuran Tavas, Fidaş Fide A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Namık Ersoy, Potta A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İnşaat Mühendisi Kemal Ersoy, Philips Morris Pazarlama Müdürü Şermin Ersoy, Enriko Aliberti Satış Direktörü Suat Özdağ, Kuşadalı yatırımcı işadamı Hüseyin Arslan, çiftin ABD Kozmopolitan Şirketi'nde bölge yöneticisi torunu Nilsu Arslan ve eşi Korhan Arslan, çocuk doktoru Akın Onuralp, Can Par LTD Sti Sahibi Can Par da katıldı.

  Bir yastıkta 60 yıl
  60 yıl önce büyük bir heyecan ve istekle birbirlerine verdikleri evet yanıtını, şahitlerin ve konukların huzurunda bir kez daha tekrarlayan Tavas çifti, birlikte geçen yılların sırrını da paylaştı. Çift, evlilikte sevgi, saygı ve hoşgörü üçgeninin olduğu yerde, kavga, gürültü ve huzursuzluk olmayacağını vurguladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı