Ege Haberleri

  Belediye-üniversite işbirliği

  Hürriyet Haber
  08.07.2015 - 01:16 | Son Güncelleme:

  İZMİR’de Büyükşehir Belediyesi ile üniversiteler arasındaki işbirliğine yeni bir halka daha eklendi. Yaşar Üniversitesi Araştırma Geliştirme Merkezi’nin Büyükşehir bünyesinde gerçekleştirdiği "Süreç İyileştirme ve Yönetim Organizasyon Projesi" tamamlandı.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Yaşar Üniversitesi Araştırma Geliştirme Merkezi (YAGEM) işbirliğiyle Büyükşehir Belediyesi bünyesinde gerçekleştirilen "Süreç İyileştirme ve Yönetim Organizasyon Projesi" tamamlandı. Projede emeği geçenlere plaket ve teşekkür belgesi törenle verildi.

  Belediye-üniversite işbirliği

  Büyükşehir Belediyesi olarak performans değerlendirmesine geçmek durumunda olduklarını söyleyen Başkan Aziz Kocaoğlu, "21 binin üzerinde bir kadro ile çalışıyoruz. Bu kadronun performans değerlendirmesi yapılmadan, çalışanlar ödüllendirilmeden verimli olamayacağımızı ve 4 milyon İzmirliye hizmet edemeyeceğimizi biliyoruz. Yaşar Üniversitesi’nin bu çalışmasını ödünsüz uygulamak için elimizden geleni yapacağız. Her zamanki gibi, aklı ve bilimi kullanacağız" dedi.

  Yaşar Üniversitesi’ndeki törene Rektör Cemali Dinçer, YAGEM Koordinatörü Selçuk Karata ve Yaşar Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Şevkinaz Gümüşoğlu da katıldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı