Ege Haberleri

  Bayram zehir oldu

  Yusuf YAVUZ / İZMİR, (DHA)
  20.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bir inşaatın temel kazısında, yandaki yedi katlı apartmanda kayma yaşandı.Olay, önceki gün 22.00 sıralarında, Yeşilyurt Saim Çıkrıkçı Caddesi’nde meydana geldi.

  Bir inşaatın temel kazısında, yandaki yedi katlı Ergüven Apartmanı’nda kayma yaşandı. Diğer yanındaki Önder Apartmanı’ndan arası yaklaşık 5 santimetre açılan Ergüven Apartmanı sakinleri, büyük bir gürültüyle sarsıldı. Deprem olduğunu sanan vatandaşlar, panik içinde kendilerini sokağa attı. Oturdukları apartmanın yandaki binayla arasının açıldığını görerek dehşete kapılan sakinler, evlerine giremedi.
  İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, caddedeki trafik akışını keserek çökme tehlikesine karşı gece boyunca binaya kimseyi yaklaştırmadı. Her iki apartmanın yanı sıra çevredeki binalar da kontrol amaçlı boşaltıldı. Ergüven Apartmanı’nın sahibi Ayşe Ergüven, “Yanımızdaki inşaatın temeli kazılırken bizim binamızın temeline zarar verildi. Bu yüzden apartmanımda kayma yaşandı. Bu olayın sorumlularından şikayetçi oldum. Bayrama korku içinde giriyoruz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı