Ege Haberleri

  Bayraklı’nın yeni gökdeleni

  Elif DEMİRCİ / İZMİR, (DHA)
  15.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR Bayraklı’da, Kavuklar Grubu ve Miray İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen 50 milyon dolarlık prestij projesi Bayraklı Tower, hızla yükseliyor. Günışığından yararlanmak amacıyla camdan tasarlanan gökdelen 100 metre yüksekliğinde ve 27 katlı olacak.

  Kavuklar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk, Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk ve Miray İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haydar İnanç, Swissotel’de düzenledikleri basın toplantısında, 200 ofisin yarısının satıldığını, medikal şirketlerin ve avukatların tercih ettiğini açıkladı.
  Tüm güvenlik senaryolarının düşünüldüğü cam kulede ofislere giriş parmak iziyle yapılacak. 15’inci katta, 65 metre yükseklikteki fitness salonunda spor yapılacak kulede ünlü restoranlar, çatıda da bar olacak. 2012 sonunda teslim edilecek gökdelen için 9.5 kilometre kazık çakıldığı, 9 şiddetindeki depreme 2.5 dakika dayanabilecek şekilde tasarlandığı vurgulandı.

  Metehan Kavuk, “Bayraklı Tower’da konforu ve yüksek standardı ofis alanlarının dışına da taşıdık. Güne zinde başlamak ya da yorucu bir iş gününün stresini atmak için fitness salonu, pilates, yoga salonu, sauna, buhar banyosu gibi birçok seçenek mevcut. Her ofis girişindeki kamera ve kapılarındaki parmak izi, kart ve dokunmatik şifre sistemleriyle korunuyor olacak. Akıllı kontrol sistemiyle teknik servisten araba yıkamaya, vale hizmetinden ofis temizliğine, içecek siparişinden taksi çağırmaya kadar birçok hizmet kullanıcıların tek parmağının ucunda olacak” dedi.

  Evka 3’e rezidans Altındağ’a konut

  Kavuklar Grup Başkanı Abdullah Kavuk, gayrimenkul sektöründe beş yılda beş kat büyümeyi hedeflediklerini belirterek, Altındağ’a bin konut, Evka 3’e de rezidans yapacaklarını söyledi.


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı