Ege Haberleri

  Başlamadan bitti

  Ulaş SAĞ / İZMİR, (DHA)
  17.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Teknik direktörsüz kalan ve bugün hazırlıklara Hüseyin Hamamcı önderliğinde başlayacak olan Kaf-Kaf’ın, en son Gaziantep BŞB’de çalışan Bünyamin Süral’la görüştüğü bildirildi.

  Karşıyaka’da haftalardır görevi bırakacağı iddia edilen Teknik Direktör Yücel İldiz, yeni sezon hazırlıklarının başlamasına 24 saat kala görevi bıraktı. Başkan Cihan Büyükoral’ı arayıp kararını ileten İldiz’in, istifasına gerekçe olarak yönetime verdiği 40 kişilik transfer listesinden hiçbir oyuncunun alınmamasını gösterdi.

  Yönetimi sarsmaz
  “Kimseyi zorla tutamayız. Hazırlıklara Hüseyin Hamamcı ve Yardımcı Antrenör Cüneyt Dumlupınar ile başlayacağız” diyen Büyükoral, şunları söyledi: “Nasıl Samet Aybaba Beşiktaş’ta sorumluluk aldıysa, bizim de cesur birine ihtiyacımız var. Yeni bir teknik direktör bulacağız. Yücel İldiz’in istifası yönetimi sarsmaz.”

  Başlamadan bitti

  CİHAN ŞOKTA

  KSK’de, geçen yıldan kalan 135 bin TL’lik alacağı yarına kadar ödenmediği takdirde serbest kalacak olan Cihan Yılmaz, yönetimin yeni transferlere vereceği rakamları duyunca şaşkına döndü. Yönetimin, 550 bin TL’lik sözleşmesinde indirim yapması talebini geri çeviren, alacakları ödenmeyince de TFF’nin yolunu tutan Cihan’ın, yeni oyuncularla 450 bin TL’den başlayan sözleşmeler yapıldığını öğrenince, “Geçen yıl üç gol attım, o üç maçı da tek farkla kazandık. O gollerin getirdiği puanlarla kümede kaldık. KSK’nin bana vermediği parayı her yerde kazanırım ama davranış şekli bu olmamalıydı” dediği öğrenildi.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı