Ege Haberleri

  Başkanlardan nikah şekeri

  Utku BOLULU İZMİR (DHA)
  19.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Konak Belediyesi, Kültürpark Fuar Evlendirme Dairesi’nin bakım, onarımını yaptı, sandalye ve koltuklarını yeniledi, dekorasyonu değiştirdi.

  Evlendirme Dairesi’nin açılışında konuklara içinde kuru incir olan, üzerinde “Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. Aziz Kocaoğlu, Dr. Hakan Tartan” yazılı nikah şekerleri dağıtıldı.
  Vals gösterisi
  Fuar Evlendirme Dairesi’ni açılışına, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan ve eşi Aynur Tartan, Konak Kaymakamı Ali Muhsin Nakipoğlu, Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu, eski milletvekilleri Türkan Miçooğulları ve Gönül Saray Alphan da katıldı.
   Açılışta dansçılar nikah valsi gösterisi yaptı. Konak Belediye Başkanı Tartan yaptığı konuşmada, çalışmalar için 30 bin TL harcadıklarını belirtti. Başkan Kocaoğlu ise, yenilenmiş salona girince Hakan Tartan ve Aynur Tartan’a gelmişken nikah tazeleme önerisi yaptığını belirterek, “Nikahınızı tazelemiş olduk” diye espri yaptı. Kocaoğlu, nikah pastanın ilk dilimini Tartan’ın kızı Berfin’e verdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı