Ege Haberleri

  Başkan Kocaoğlu’na şampiyonluk mektubu

  İZMİR, (DHA)
  18.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Buz pateninde Türkiye üçüncüsü olan İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 9 yaşındaki sporcusu Kumsal Belin, Başkan Aziz Kocaoğlu’na bir mektup yazıp, “Sizi çok seviyorum. Size söz veriyorum. 28 Aralık’ta bu sefer beni altın madalyayla görecekseniz” dedi.

  İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin buz pateninde büyük umut veren 9 yaşındaki sporcusu Kumsal Belin, spor yaşamının henüz sekizinci ayında Türkiye üçüncüsü olmasıyla dikkat çekti.
  Kumsal, Başkan Aziz Kocaoğlu’na bir mektup yazarak şampiyonluk sözü verdi. Mektubuna, “Sayın belediye başkanım Aziz Kocaoğlu, ben Türkiye üçüncüsü Kumsal Belin. Sizi çok seviyorum” diye başlayan küçük sporcu devam etti:
  “Size söz veriyorum. 28 Aralık’ta bu sefer beni bronz madalyayla değil, altın madalyayla görecekseniz. Sevgiler, Türkiye üçüncüsü Kumsal Belin.”
  Mektubuna bir de not düşen Kumsal, “Buzumuz açıldığında 8 ay içinde İzmir’e ilk madalyayı getirdim. Az zamanda çok iş başardım. Resimde Kocaoğlu’nu temsil eden çizgi karakter konuşma balonu içinde, “Seni destekliyorum”, Kumsal karakteri ise “Çok çalışıyorum ve başarıyorum” diyor.
  Kumsal’la buz pateni çalışmalarını sürdüren 7 yaşındaki kız kardeşi Aysu da ayrı bir mektup sayfasında Kocaoğlu’na seslendi. Kocaoğlu ise Kumsal’a telefonla ulaşarak teşekkür etti ve başarılar diledi.

  Başkan Kocaoğlu’na şampiyonluk mektubu

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı