Ege Haberleri

  BASİAD sert çıktı

  Hürriyet Haber
  01.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  BALIKESİR Sanayici ve İşadamları Derneği (BASİAD) Başkanı Hazım Köse, milletvekillerini, ilin sorunlarını çözmek için TBMM'de daha aktif çalışmaya davet etti. Kentin ihmal edildiğini vurgulayan Köse, vekillerin görevinin tayin takibi olmadığını söyledi.

  BALIKESİR'in başta organize sanayi bölgesi olmak üzere pekçok yatırımının bitirilemediğini, çevre illere ayrılan ödeneğin Balıkesir'den fazla olduğunu söyleyen Köse, ‘‘Vekiller şehir için çalışmıyor. Balıkesir'den ayrılmayıp, memur tayini ve iş bulma isteklerini yerine getiriyor’’ dedi.

  POLİTİKACILARIN Balıkesir'i kendi köyü gibi gördüğünü kaydeden BASİAD Başkanı Köse, ‘‘Büyük işadamları ve milletvekillerimizin halkla omuz omuza verip Balıkesir'e yeni kazanımlar sağlamalarını bekliyoruz’’ diye konuştu.

  ‘‘ELLERDE viski bardaklarıyla ahkam kesilmesine son verilsin. Laf değil icraat istiyoruz’’ diyen Hazım Köse, BASİAD'ın partilerüstü olduğuna da dikkat çekti, Balıkesir’in yeni ekonomik düzende hakettiği yeri alması için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceğini vurguladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı