Ege Haberleri

  Başbakan Davutoğlu Aydın ve Muğla'da

  Hürriyet Haber
  17.01.2015 - 01:07 | Son Güncelleme:

  BAŞBAKAN bugün AK Parti’nin Aydın ve Muğla kongrelerine katılacak. Aydın’da 6 yıllık İl Başkanı Mehmet Sadık Atay aday gösterilmedi. Genel merkezin belirlediği Ömer Özmen, Atatürk Spor Salonu’nda saat 11.00’de başlayacak kongreye tek aday olarak girecek.

  Aydın’ın yöresel ürünleriyle efe giysisi ve körüklü çizme hediye edilecek Davutoğlu’nun ‘Başefe’ ilan edileceği kaydedildi.

  Bir aday daha
  Davutoğlu, öğleden sonra da Atatürk Spor Salonu’ndaki Muğla kongresine katılacak. Muğla’da genel merkezin belirlediği İhsan Küreci’nin ardından İl Başkan Yardımcısı Şadi Pirci de adaylığını açıkladı.
  Pirci, “Bu bir başkaldırı ve isyan değil. Bu sadece demokratik bir yarış. Bize yönelik engelleme olacağına inanmıyorum. Seçime altı ay kala görevden almalar, partiyi dibe vurdurur. Aklı başında teşkilat başkanımız ve genel başkanımız buna müsaade etmeyecektir. Adaylık süreci oldu bittiye getirildi. Bizim asıl rahatsızlığımız buradan kaynaklanıyor. Sandıktan çok oy olacağıma inanıyorum” diye konuştu. ? Cem ULUCAN - Cavit AKGÜN, (DHA)

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı