Ege Haberleri

  Baro Başkanına yönetimden iki rakip

  Osman Nuri BOYACI/ DENİZLİ, (DHA)
  05.09.2012 - 10:28 | Son Güncelleme:

  Denizli Barosu'nun Olağan Genel Kurulu, 13 ve 14 Ekim'de yapılacak, başkanlık için üç isim yarışacak.

  Denizli barosunda Seçim kulisleri yapılmaya başlandı.Geçen yıl başkan seçilen Müjdat İlhan, yönetim kurulu üyeleri Halil Sarı ve Onur Dayıoğlu'yla seçim yarışına girecek.
  Denizli Barosu'nun 13 ile 14 Ekim'de yapılacak olan Olağan Genel Kurulu için başkan adayları kulis çalışmalarına başladı. Eski Başkan Adil Demir'in geçen yıl milletvekili adayı olmak için istifası üzerine yapılan Olağanüstü Genel Kurul'da başkan seçilen Müjdat İlhan, yeniden aday olduğunu açıkladı. İlhan, genel kurulda oy kullanacak 790 üyeden, projelerini devam ettirmek için destek isterken, İlhan'ın yönetim kurulunda yer alan Halil Sarı ve Onur Dayıoğlu da başkan adayı olduklarını açıkladı. Sarı ve Dayıoğlu, Denizli Barosu'nu daha ileriye taşıyacakları iddiasıyla avukatlardan destek istemek için ziyaretlere başladı.

  Genel kurulun ilk gün oturumunun Pamukkale Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapılacağını, ikinci gün seçimlerin Denizli Barosu Sosyal Tesisleri'nde yapılacağını kaydeden Müjdat İlhan, seçim yarışının demokratik bir ortamda geçeceğine inandığını belirtip, “Denizli Barosu'na yakışan, ilkeli bir genel kurul süreci yaşanacağına inanıyorum. Diğer aday arkadaşlara da başarılar dilerim” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı