Ege Haberleri

  Balkanları buluşturan düğün

  İZMİR (DHA)
  25.07.2015 - 01:39 | Son Güncelleme:

  ULUSLARARASI Balkan ve Türk İş Dünyası Derneği (BATÜDER) üyesi Özolgun Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Tenekeci ile İzmir Özel Türk Koleji sosyal bilgiler öğretmeni Ezgi Yılmaz, La Vie Nouvelle'de düzenlenen törenle dünya evine girdi.

  Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu'nun kıydığı nikahta bir de süpriz yaşandı. İzmir Ticaret Odası Başkan Yardımcısı ve BATÜDER Başkanı Akın Kazançoğlu şahitlik yapacağını zannederek çıktığı kürsüde eşi Sumru Kazançoğlu ile aynı güne denk gelen 37. evlilik yıldönümleri için gelin ve damadın tanıklığında nikah tazeledi.

  Balkanları buluşturan düğün

  Daha sonra Çağlar Tenekeci ve Ezgi Yılmaz çifti törenle dünyaevine girdi. Tekeneci'nin nikah şahitliğini Akın Kazançoğlu ile İzmir Sanayici ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayati Ertuğrul yaparken, gelin Ezgi Yılmaz'ın şahitliğini İzmir Ticaret Borsası Meclis Başkan Vekili Ercan Korkmaz, BATÜDER üyesi iş adamı Osman Özkebapçı ile Ezgi Yılmaz'ın ablası Ece Ünlüaslan yaptı. Balkanları buluşturan düğünde ünlü şarkıcı Sedat Yüce birbirinden güzel şarkılarıyla konukları coşturdu. İzmir cemiyet hayatının akın ettiği gecede genç çift balayı için Avrupa turuna çıktı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı