Ege Haberleri

  Babası nikahını kıydı, şahidi Baykal oldu

  Fatih DALDAL / BAYRAMİÇ, (DHA)Fotoğraflı
  17.09.2012 - 10:51 | Son Güncelleme:

  Çanakkale’nin Bayramiç İlçesi'nin CHP'li Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer'in, oğlu Özgür Tunçer ile gelini Esra Gemici'nin nikahını kıydığı düğünde, CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal nikah tanıklığı yaptı.

  Belediye Başkanı Tunçer'in oğlu elektrik mühendisi Özgür Tunçer, görkemli bir düğünle hayatını Esra Gemici ile birleştirdi. Ortakhan Kır Bahçesi'nde gerçekleşen düğüne CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Çanakkale milletvekilleri Serdar Soydan ve Ali Sarıbaş ile CHP'li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, CHP İl Başkanı Hamza Karagöz, ilçe ve belediye başkanları ile çok sayıda partili ile davetliler katıldı. Çiftin nikahını damadın babası Bayramiç Belediye Başkanı İsmail Sakin Tunçer kıyarken, şahitliğini de CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal yaptı.
  Baykal, 18 yıl önce genel başkanlığı sırasında Bayramiç'e yaptığı bir ziyarette kendisine çiçek veren küçük çocuğun, nikah şahitliğini yaptığı Özgür Tunçer olduğunu öğrendi. O döneme ait fotoğraf kendisine hediye edilen Baykal, şaşkınlığını gizleyemeyerek, duygularını şu sözlerle dile getirdi:
  “Böylesine güzel bir tesadüfü yaşamak ve başarılı bir belediye başkanının oğlunun nikahında bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Genç çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı