Ege Haberleri

  Azimli Celal

  Hürriyet Haber
  04.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MUĞLA Defterdarlığı'nda görevli hizmetli Celal Şahin, cehaleti okuma azmiyle yendi, şimdi de kariyer için kolları sıvadı. 1992'de Emniyet Müdürlüğü'ne bekçi olarak giren Şahin daha sonra Özel Kalem'de görevlendirildi. Şahin, ortaokul son sınıf ve liseyi dışarıdan tamamladı.

  ANADOLU Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü'nü 1996'da kazanıp, polis olmak isteyen hizmetli, yaş nedeniyle başvurusu kabul edilmeyince 1997'de Defterdarlığa geçti. Personel Müdürlüğü'nde görev yapan Şahin, üniversiteyi başarıyla bitirdi.

  ŞAHİN, Muğla Üniversitesi'nde yüksek lisans yapabilmek için ÖSYM'nin Mayıs'ta açacağı sınava hazırlanmaya başladı. Özel toplantılarda şarkı söylerken, hafta sonları amatör kümede futbol hakemliği de yapan Şahin, sanat ve sporda da iddialı olduğunu gösterdi.

  İZMİR'de 1988'de Pınar Video'nun düzenlediği, Özcan Deniz'in üçüncü olduğu ses yarışmasında birinci olan evli ve 2 çocuk babası, 31 yaşındaki Şahin, ‘‘Boş oturmayı sevmiyorum. Amacım görev yaptığım kurumda ve hakemlikte en iyi noktaya gelmek, kariyer yapmak'' dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı