Ege Haberleri

  Avrupa’nın en büyük KBB hastanesi İzmir’de

  Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)
  23.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı kulak burun boğaz (KBB) hastanesi olan Ekol KBB Hastanesi, İzmir Çiğli’de hizmete girdi.

  Açılışa, AK Parti İzmir Milletvekili Ali Aşlık, CHP İzmir eski Milletvekili Kemal Anadol, Çiğli Kaymakamı Dr. Mehmet Arı, Çiğli Belediye Başkanı Metin Solak, Karşıyaka Belediye Başkanı Cevat Durak’ın da aralarında bulunduğu kalabalık davetli topluluğu katıldı.
  Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Mehmet Baz, “Ekol KBB Dal Merkezi olarak, beş yıldır Çiğli Kipa Kavşağı’nda hizmet veriyorduk. Hastalarımızın yoğun ilgisi nedeniyle Ege’nin yanısıra Türkiye’nin diğer bölgelerinden de tercih edilen kurum haline geldik. Şimdi, hastalarımıza daha da mükemmel hizmet vermek amacıyla Türkiye’nin ilk, Avrupa’nın en büyük ve kapsamlı KBB ihtisas hastanesini açıyoruz” dedi.
  Dal merkezlerinden farklı olarak KBB ile ilgili tüm büyük ameliyatları ve kanser operasyonlarını burada yapabileceklerini belirten Opr. Dr. Baz, “5 bin metrekarelik hizmet alanımızda yoğun bakım, vertigo, denge, kulak çınlama ünitelerimiz, horlama, uyku ve ses analiz laboratuvarlarımız, kekemelik tedavi birimimiz bulunuyor” diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı