Ege Haberleri

  AVM’de bayi açana yüzde 50 indirim

  Hürriyet Haber
  06.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yatırımcısına, 32 bin maliyetle ayda 15-20 bin TL gelir imkanı sağlayan Garanti Online Fatura, alışveriş merkezlerinde şube açmak isteyen adaylardan franchise bedelinin yarısını almıyor.

  ÖDEME merkezi olarak 2006 yılından bu yana hizmet veren Garanti Online Fatura (GOF), yatırımcısına 32 bin TL maliyetle ayda 15-20 bin TL gelir imkanı sağlarken, alışveriş merkezlerinde şube açmak isteyen adaylardan franchise bedelinin yarısını almıyor.GOF’ta sigorta ödemelerinden araç kiralamaya, fatura ödemelerinden kredi kartı başvurularına kadar günlük hayattaki 20 ayrı hizmet dalında binlerce farklı ürünün satışı, tek bir çatı altında yapılıyor.

  200 bayisi var

  Genel Müdür Tarık Yılmaz, bu ödemeleri kredi kartı kullanarak ve taksitlendirerek yapma imkanı da sunan GOF’un, Türkiye’de hizmet taksitlendirme patentini elinde bulunduran tek kuruluş olduğunu söyledi.GOF, her şubede en az 3 kişiye iş imkânı sağlıyor. 200’ü aşkın bayisi olan GOF, 600 kişiye de istihdam olanağı sunuyor. 2010 yılı sonuna kadar şube sayısını bine çıkarmayı hedefleyen GOF, bunun gerçekleşmesi ile 3 bin kişiye istihdam yaratacak.

  Risk yok

  Genel Müdür Tarık Yılmaz, GOF’u girişimcilerin risksiz yatırımlar yapabilmesi için kurduklarını belirterek, asıl amacın halkın hayatını kolaylaştırmak ve tüm ödeme ihtiyaçlarının tek elden ve kolayca giderilmesini sağlamak olduğunu anlattı. GOF’un bayilik almak isteyenlere birçok fırsat sunduğunun altını çizen Yılmaz, “Finansal durumu yeterli olmayanlar için cazip bir yatırım paketi oluşturduk. 15 bin TL franchise bedeli ile bankacılık destekleyici hizmetleri, fatura ödemeleri, D-Smart, TTnet ve diğer bazı ödemeleri içeren bu paketle işinizi kurabiliyorsunuz” dedi.

  600 kişiye iş

  GOF, her şubede en az 3 kişiye iş imkanı sağlıyor. 200’ü aşkın bayisi olan GOF, 600 kişiye de istihdam olanağı sunuyor. 2010 yılı sonuna kadar şube sayısını bine çıkarmayı hedefleyen GOF, bunun gerçekleşmesi ile 3 bin kişiye istihdam yaratacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı