Ege Haberleri

  Arkas’tan hizmet ödülleri gecesi

  İZMİR, (DHA)
  07.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ARKAS, geleneksel olarak düzenlediği Hizmet Ödül Törenleri kapsamında bu yıl İstanbul, İzmir ve Mersin’de toplam 615 çalışanını onurlandırıyor.

  İzmir Arena’da Holding bünyesindeki 52 şirkette çeşitli departmanlardan her pozisyonda çalışanların kıdem yıllarına göre ödüllendirildiği törende Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas’a sürpriz yapılarak 47’inci yılını doldurması nedeniyle camdan bir konteyner gemisi hediye edildi.
  Arkas, 1964 yılında 10 kişilik bir ekiple başladığı işte bugün 52 şirkette 5 bin 700 çalışanı olan uluslararası bir holdinge dönüşmesinden duyduğu gururu anlattı. İşin büyümesine kartopu benzetmesi yapan Arkas, zaman içinde sağlıklı büyüyen istikrarlı bir yapıya sahip olduklarını söyledi.
  Törende Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Bernard Arcas 20’inci yıl, Diane Arcas Aktaş ise 15 yıllık hizmetleri nedeniyle ödüllendirildi. Arkas Holding CEO’su Önder Türkkanı da 10 yıllık hizmet ödülü alanlar arasında yer aldı.
  Yarım asırlık
  Ödül töreninde 50 yıldır Arkas’ta çalışan Teoman Moler de ödüllendirildi. Bugün DB Schenker Arkas İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapan Moler’in ödülü verilirken duygusal anlar yaşandı. Şirkette Lucien Arkas’tan daha eski bir çalışan olan Moler çok kısa bir özgeçmişi olması ile övünüyor.

   

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı