Ege Haberleri

  AR KAS’ı geliyor

  Ergin KARATAŞ / İZMİR, (DHA)
  14.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İzmir’in filedeki yüzakı, altyapısıyla ne kadar övünse azdır

  Hem Türkiye Voleybol 1.Ligi hem de Avrupa’da son yıllara damgasını vuran İzmir’in yüzakı Arkasspor, altyapıda da fırtınalar estiyor. Arkasspor Başkanı Lucien Arkas ve Asbaşkan Bernard Arkas, 6 takımla katıldıkları
  küçükler, yıldızlar ve gençler kategorilerindeki Türkiye şampiyonalarında 5 kupa kazanan voleybolcularla bir araya geldi.


  Kupalar Başkan’a


  Arkas Holding’deki gurur gününde takım kaptanları ve antrenörler, Başkan Arkas’a kazandıkları kupaları hediye etti. Oyuncuları kutlayıp altyapılarındaki başarılarla onur duyduklarını dile getiren Lucien Arkas, “Bu çocuklar Türk voleybolunun ve Arkasspor’un yarınlarının garantisi. Başarının daimi olacağının göstergesi” dedi ve şunları ekledi:Meyveleri topluyoruz“Bir şaka gibi başladığımız voleybolda, A takım başarılarının yanı sıra,Eczacıbaşı’yla birlikte yetiştirici kimliğimizle de ön plana çıktık. Emeklerin meyvelerini bu yıl ilk kez böylesine kapsamlı bir şekilde topluyoruz.Kupalar elbette ki başarının tacı ama önemliolan sporcu kimlik kazanıp centilmence mücadele etmek.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı