Ege Haberleri

  Anlamlı defile

  Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)
  31.03.2016 - 15:17 | Son Güncelleme:

  Onkoloji ve hematoloji servislerinde kanser hastalığı tedavisi gören çocukların dileklerini gerçekleştirmek amacıyla, İzmir’de Tarihi Kemeraltı Lions Kulübü’nün önderliğinde, Alper Türedi tarafından sürdürülen "Bir Dileğim Var" projesi kapsamında Kaya İzmir Thermal&Convention’da defile düzenlendi.

  Anlamlı defile

  İzmirli modacı Dilek Süslüer’in "Umay Ana" konseptli tasarımlarının sergilendiği defilede Akif Örük’ün koreografisinde ünlü mankenkler Simge Tertemiz ve Irmak Atuk başta olmak üzere Rönesans Ajans mankenleri podyumda boy gösterdi. Birbirinden güzel kıyafetlerin sergilendiği defile büyük ilgi görürken, geceye destek verenlere plaket verildi.

  Anlamlı defile

  Etkinlikte konuşma yapan tarihi Kemeraltı Lions Kulübü Başkanı Semih Girgin, "Çocuklarımız bizlerden kendi istekleri doğrultusunda çeşitli hediyeler istedi. Biz de onların bu isteklerini gerçekleştirmek için elimizden gelen çaba ile yardım sağladık. Bu gece bize destek verenlere teşekkür ederiz" dedi.

  Defilenin ardından Sandalyeci markasının koltuk takımı açık arttırma ile satışa sunuldu. İzmirli Elif Atik koltuk takımını 7 bin TL vererek aldı ve bağışta bulundu.  Etiketler: izmir , onkoloji , hemotoloji

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı