GeriEge Altay’da kutlamalar sürüyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Altay’da kutlamalar sürüyor

Altay’da kutlamalar sürüyor

KURULUŞUNUN 102. yıl dönümünü 16 Ocak’ta kutlayan Altay’da yönetim kulübe gelir elde etmek için Tarihi Havagazı Fabrikası’nda bir gece düzenledi.

Altay’da kutlamalar sürüyor

Kulüp Başkanı Cihangir Marmara ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra kokteyle, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, Vali Yardımcısı Uğur Kolsuz, CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, eski başkanlardan Erdoğan Tözge, Mehmet Erdoğan, Ahmet Taşpınar, Sabri Sevenoğlu, Altay Teknik Direktörü Serdar Sabuncu, teknik heyet, futbolcular ve taraftarlar katıldı.

Başkan Cihangir Marmara, siyah-beyazlı kulübün 8 branşta yaklaşık 1500 sporcuya sahip olduğunu belirterek, "Yönetim olarak amacımız kulübümüzde çekişmelerden kurtulup Altay’ın menfaatleri altında toplanarak iç barışı, birliği sağlayabilmek" dedi.

Altay’ın ilklerin kulübü olduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ise "Altay’ın bugün 3. Lig’de olması hiç önemli değil. Büyük bir camiaya sahip olan Altay’ın sağlıklı ellerde çok kısa zamanda başarıyı yakalayacağına inanıyoruz" diye konuştu. Başkan Marmara, geçtiğimiz günlerde dede olan Kocaoğlu’na zıbın hediye ederken, gece 102. yıl pastasının kesilmesi ve Altay Marşı’nın söylenmesiyle sona erdi.False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle