Ege Haberleri

  Altay’a 2 patron

  Ulaş SAĞ / İZMİR, (DHA)
  07.05.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Liste hazırlığı yapan Emin Önal, Global’in sahibi Mehmet Kutman ve Akça Holding'in patronu Rıza Akça'yı ikna etti. Başkan Nafiz Zorlu’nun altyapıyı alacağı öne sürüldü.

  ALTAY'da, kongre hazırlıklarını gayrı resmi olarak sürdüren Emin Önal, Global Menkul Kıymetler'in sahibi Mehmet Kutman ve Akça Holding'in patronu Rıza Akça'nın listesinde yer alma sözü verdiğini açıkladı. Nafiz Zorlu'nun üniversite arkadaşı olarak bilinen, sezon başında siyah-beyazlı kulübe sponsorluğu gündeme gelen Global-Hutchison ortaklığının patronu Mehmet Kutman'ın, Önal'ın ekibine girmeyi kabul etmesi, Zorlu'nun da bu oluşumda yer alacağı iddiasını güçlendirdi.

  2.3 milyon YTL'lik alacağının 300 bin YTL'sini, altyapıda kullanılmak koşuluyla hibe edeceğini açıklayan Başkan Nafiz Zorlu'nun, Emin Önal başkanlığında oluşacak bir yönetimde altyapının sorumluluğunu üstleneceği, ayrıca İcra Kurulu adı altında, yönetimden ayrı bir oluşumla da işin içinde olacağı ifade edildi. Zorlu'nun kendileriyle birlikte olacağını tekrarlayan Önal, ’’Kendisiyle sık sık görüşüyoruz. Kocaeli maçı bitene kadar kongre gündemini dondurmak en iyisi’’ dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı