Ege Haberleri

  Alman turist denizde boğuldu

  Doğuş Esat BERME MARMARİS, (DHA)
  18.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MARMARİS İçmeler’deki bir otelin plajında güneşlenen turistler, suda hareketsiz duran bir kişiyi görüp kıyıya çıkardı.

  Çağrılan 112 Acil Servis ekiplerinin yaptığı müdahaleye rağmen çok su yuttuğu belirlenen kişi kurtarılamadı. Ölen kişinin, bir hafta önce tatile gelen Alman uyruklu Willi Sudhoff (62) olduğu belirlendi.

  Kadın liderli fuhuş şebekesi


  İZMİR’de polisin çeşitli semtlerde fuhuş yapılan adreslere düzenlediği baskılarda yakalanan zanlılardan bazılarının organize olarak faaliyet gösterdiği belirlendi. Bunun üzerine araştırmalarını bu yöne kaydıran ekipler, üç ay süren araştırmaların ardından İzmir Merkez, Çeşme ve Manisa’daki 40 adrese eşzamanlı operasyon düzenledi. Baskınlarda, fuhuşa aracılık ve yer temin ettiği belirlenen yedisi kadın 12 kişi ile para karşılığında erkeklerle birlikte olan 18 kadın gözaltına alındı. Zanlıların çeşitli şekillerde tanıştıkları kadınlardan özellikle genç kızları fuhuş yapmaları için ikna ettiği öğrenildi.  Taylan YILDIRIM, (DHA)

  Tüpgazı açtı canına kıydı

  İZMİR, (DHA)

  ÇİĞLİ 8708 Sokak’ta tek başına yaşayan işsiz Mustafa Erdinç’in (25) evinden gaz kokusu alan komşuları, polise haber verdi. Ekipler, çilingir yardımıyla açılan kapıdan girdiğinde mutfakta Erdinç’in cansız bedenini buldu. Mustafa Erdinç’in ocağın tüpünü açıp canına kıydığı belirlenirken, mutfak kapısının üzerine yapıştırılan, ‘İçeriye girmeyin zehirlenirsiniz’ notu dikkat çekti.

  Yaşlı kadını fare kemirdi

  M. Hakkı ÖZBAYIR, (DHA)

  MANİSA İshak Çelebi Mahallesi’nde bahçeli tek katlı evinde yalnız yaşayan S.P.’nin (84) iki gündür ortalıkta görünmemesi üzerine komşuları, polisi aradı. İhbar üzerine gelen ekipler, yaşlı kadını yerde yatarken buldu. Baygın haldeki S.P.’nin sol elini farelerin kemirdiği belirlendi. İple bağlanmış olarak bulunan iki kedi ise açlıktan ölmek üzereyken kurtarıldı.

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı