Ege Haberleri

  Alaçatı’da Serdar Ortaç rüzgarı

  Hürriyet Haber
  21.09.2013 - 01:49 | Son Güncelleme:

  İZMİR'in Çeşme İlçesi, Alaçatı Beldesi’nin düşman işgalinden kurtuluşun 91’ıncı yılı kutlamaları kapsamında sahne alan Serdar Ortaç, hayranlarını coşturdu.

  Onuncu Yıl Marşı ve havaifişek gösterisi eşliğinde sahneye çıkan Serdar Ortaç, eski ve yeni albümündeki sevilen hareketli parçaları seslendirdi. Alaçatı Amfitiyatro'yu dolduran yaklaşık 2 bin kişi de bulundukları yerden zaman zaman şarkılara eşlik etti. Poşet, Üzecek Adam Çok, Hayat Beni Neden Yoruyorsun, Yaz Yağmuru gibi pek çok sevilen şarkısın seslendiren Ortaç'ı CHP'li Alaçatı Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç da izledi. Ortaç, ayrıca konserde 1993 yıllında bestelediği, “Karabiberim” isimli parçasını da davul çalarak seslendirdi
  Konser sırasında bir ara seyirciyle de sohbet eden Ortaç, gazetecilere de sitemde bulunup, “Bu yaz 70’ten fazla konser verdim bunları görmüyorsunuz, denizde bir kere yüzdüm onu haber yapıyorsunuz” dedi. Şarkılarıyla olduğu kadar danslarıyla da dikkati çeken Ortaç, konmerin sonunda amfitiyatroyu olduran Çeşmeliler tarafından uzun süre ayakta alkışlandı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı