Ege Haberleri

  Akıllı banklar ilgi gördü

  Mehmet KURT, İZMİR (DHA)
  27.08.2014 - 01:23 | Son Güncelleme:

  Yönetim Danışmanı İlhan Başar, Akıllı Bank (Smart Bench) yaratıcısı ve üreticisi olan 23 yıllık arkadaşı Cengiz Yüksek'ten gelen işbirliği teklifine olumlu cevap vererek Türkiye'nin Dünya'ya açılan reklam projesi Akıllı Bank'ın Ege- Akdeniz ve Marmara'da partneri oldu.

  Dokuz Eylül Üniversitesi, Muğla Üniversitesi kampüsleri, Seferihisar, Urla, Güzelbahçe, Mordoğan, Karaburun, Alaçatı, Bergama, Burhaniye, Akçay, Altınoluk Belediye sınırları içersindeki parklar, bahçeler ve gerek görülen alanların, oturak bölümleri kullanılmadığında kendiliğinden kapanan akıllı banklarla donatıldığını dile getiren İlhan Başar, eğitim kurumlarından da, belediyelerden de herhangi bir bedel alınmadığını belirterek, bu maliyeti bankların görülen bölümlerine aldıkları reklamlarla karşıladıklarını söyledi.

  Akıllı banklar ilgi gördü

  Başar, "Banklarımızın tanesinin maliyeti 800 dolar civarında. Bankların ahşap bölümlerinde tik ağacı ve tüm hava koşullarına dayanıklı ahşap malzeme kullanılıyor. Encümen kararına göre yerleştirilen ve tüm bakım ve temizliği kendi ekiplerimiz tarafından yapılan banklar 5 yıl sonra belediyelerin mülkiyetine geçiyor. Bugüne kadar 1200 civarında akıllı bank yerleştirdik. Bodrum, Kuşadası, Marmaris, Fethiye, Antalya, Çeşme ile ilgili imalatlarımız ve dağıtımlarımız devam ediyor. Can Medya sahibi Cengiz Yüksek'in Türkiye'de ve dünyada patenti tescil edilmiş olan Türkiye'nin yeni Outdoor/İndoor mecrasını elele tüm dünyaya yaymak, dağıtmak ve işletmeyi hedefliyoruz. Hedefimizi beş yılda 500 bin

  500 bin adet Akıllı Bank'ı konumlandırmak" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı