Ege Haberleri

  AK Parti'de kadınlar rekor kırdı

  İZMİR, (DHA)
  14.09.2012 - 14:30 | Son Güncelleme:

  AK Parti Kadın Kolları İzmir İl Başkanlığı'na toplam üye sayısının kadın üye sayısına oranında Türkiye birincisi oldu.

  Genel Merkez'den teşekkür alan Kadın Kolları İzmir İl Başkanı Özen Kızılırmak, “AK Parti'nin kadınlara verdiği önemin bilincinde olan teşkilatımızın fedakar üyeleri, İzmir'de 10 bin ailenin kapısını çalmış ve 60 bin kişiyle buluşarak bir rekorun altına imza atmıştır” dedi.

  AK Partide kadınlar rekor kırdı

  AK Parti İzmir İl Kadın Kolları, üye kayıtlarında rekor kırarak Türkiye birincisi oldu. Toplam üye sayısının kadın üye sayısına oranında Türkiye birincisi olan İzmirli kadın yöneticilerine Genel Merkez'den teşekkür edildi.
  Geçen hafta yapılan il başkanları toplantısında İzmir'i öven Kadın Kolları Başkanı Genel Başkanı Güldal Akşit, İzmir'in başarısına sevindiklerini belirtti. AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Özen Kızılırmak, “Biz kadınların yetiştirdiği ufku açık, dağarcığı zengin, komplekslerinden arınmış, bilgili, donanımlı, özgüven sahibi nesillerle Türkiye dünyanın zirvesine adını yazdıracak. AK Parti, kadınlara verdiği önemi kadınları siyasetin zirvesine çıkartarak göstermektedir. AK Parti'nin kadınlara verdiği önemin bilincinde olan teşkilatımızın fedakâr mensupları İzmir'de 10 bin ailenin kapısını çalmış ve 60 bin kişiyle buluşarak bir rekorun altına imza atmıştır. Bu başarıda pay sahibi olan teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı