Ege Haberleri

  AK Parti Çeşme yine ‘Özen’ dedi

  Fulya OMAÇ / ÇEŞME, (DHA)
  12.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  AK Parti Çeşme 4. Olağan Kongresi, Kerasus Resort Hotel’de yapıldı. Mevcut başkan Fatma Özen’in karşısına rakibin çıkmadığı kongrede, 285 üyeden 150’si sandık başına gitti.Üyelerden 149’unun oyunu olan Özen güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.1 oy ise geçersiz sayıldı.

  Fatma Özen, ilk kongresi olması nedeniyle büyük heyecan yaşadığını belirterek, “Çeşme Belediyesi’nin yanlış yaptığı işler konusunda mücadeleler verdik ve halkımızı uyardık. Birlikte girdiğimiz tüm seçimlerde sandıklarımıza sahip çıktık, bir oyumuzun bile değerli olduğunun bilincinde olarak mücadele ettik. Yılmadan yorulmadan onlarla mücadeleye devam ettik ve edeceğiz. Emin adımlarla, 2014’te belediyeyi AK belediyecilikle tanıştırana kadar yolumuza devam edeceğiz” dedi.

  Yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: İlhan Ayyıldız, Mehmet Akpınar, Mahmut Baykal, Abdullah Yılmaz, Adnan Tan, Hasan Gökçeoğlu, Fatih Alıcı, Gülsüm Tekin, Remzi Süllü, Özay İpek, Alpaslan Ertürk, Füeda Meltem Bozkurt, Yüksel Topal, Celal Kurt, Aydoğan Kıran, Yusuf Dağdelen, M. Saffet Elyafi, Cengiz Şenaylar, Ömer Öncül.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı