Ege Haberleri

  Aile ici seks CD’li santaj

  Bahri KARATAŞ / İZMİR (DHA)
  11.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Kardeşinin sevgilisi ile sevişme görüntülerini ele geçiren abla ve enişte, şantaj yapıp 63 bin Euro istedi. Turizm işletmecisi, soluğu mahkemede aldı.

  ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde turizm işletmeciliği yapan Meral L.’nin (33), sevgilisi G.G. ile sevişme görüntülerini ele geçirip, şantaj yaptıkları iddia edilen abla, enişte ve yeğenin yargılanmasına devam edildi. İlk duruşmaya gelemeyen Meral L., ablası, eniştesi ve yeğeninden şikayetçi olduğunu söyledi. Bir süre önce İzmir Cumhuriyet Başsavcılı’ğına suç duyurusunda bulunan Meral L., ablası G.Ö. ve eniştesi M.Ö.’nün, kendisinden 45 bin Euro (yaklaşık 85 bin YTL) istediğini, ayrıca alacacağı olan 18 bin Euro’yu (yaklaşık 33.5 bin YTL) silmesi, aksi halde görüntüleri internette yayıp arkadaşlarına izlettirecekleri tehdidinde bulunduklarını belirtti.

  3 yıl hapsi istendi

  Aile içi seks şantajında soruşturmayı tamamlayan savcı, İzmir 2’inci Asliye Ceza Mahkemesi’nde Meral L’nin ablası G.Ö., eniştesi M.Ö. ve yeğeni S.M. hakkında, ’şantaj yapmak’ suçundan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Duruşmada tanıklık yapan abla Ş.L., daha önce tehdit altında ifade verdiğini belirtip, aslında kardeşi Meral L.’nin eniştelerine borç vermediğini, şantaj konusunu bilmediğini söyledi.

  3 kopyası bulundu

  Meral L, "Yeğenim S.M özel görüntülerimi ele geçirip, anne ve babasına vermiş. Aramada ablamın evinde ve diğer yerlerde 3 adet kopyalanmış CD bulundu" dedi.

  CD’ler evden çıktı

  Soruşturma kapsamında abla G.Ö’nün İzmir’deki evinde sevişme görüntülerinin kaydedildiği CD’ler bulundu. Savcının ifadelerine başvurduğu G.Ö. ve enişte M.Ö. suçlamaları kabul etmedi. Soruşturma genişletilince Meral L’nin başka akrabalarına da bu CD’lerin kopyalarının posta yoluyla gönderildiği tespit edildi. Bu 3 kopya CD’ye de savcılıkça el konuldu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı