Ege Haberleri

  Ağlatan ziyaret

  Ferah IŞIK / DENİZLİ, (DHA)
  26.04.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Denizli Belediyespor pazar günü Trabzon’da Araklıspor ile karşılaştıktan sonra Samsun’un Bafra ilçesine giderek geçen ay trafik kazasında can veren futbolcu Erhan Kayar’ın mezarını ve ailesini ziyaret etti.

  Başkan Tanju Bektaş, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcuları gören Erhan’ın babası Sezai Kayar, annesi Nezire Kayar, ablası Nalan Kayar, ağabeyi Serkan Kayar, dayısı İbrahim Durmuş ve nişanlısı Sinem Cezayir, gözyaşlarını tutamadı. Oyunculara tek tek sarılan anne Kayar, “Hepsi Erhan’ım gibi kokuyor. Evlatlarım benim. Erhan’ım bak arkadaşlarım gelmiş” diyerek herkesi ağlattı.
  Baba Kayar ise ziyaretin, Erhan’ın ölümünün 40. gününe rastladığını belirterek, “Evladımın arkadaşlarını, yöneticilerini burada görmek acımızı biraz hafifletti” şeklinde konuştu. Kafile daha sonra Erhan Kayar’ın kabrine çiçek bıraktı, dua etti.
  Denizli Belediyespor’un ara transferde Torbalıspor’dan transfer ettiği Erhan Kayar, geçen 15 Mart’ta Balıkesir’deki okulunda sınava girdikten sonra otomobiliyle Denizli’ye dönerken trafik kazasında yaşamını yitirmişti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı