Ege Haberleri

  50’nci yılda yeni şube

  Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)
  14.11.2009 - 21:01 | Son Güncelleme:

  İzmirli kadınlara 50 yıldır emek veren Fadıl & Nebil kuaför yılların birikimini Karşıyaka Yalı’da açtığı ikinci şubeyle taçlandırdı.

  Yarım asırlık meslek tecrübelerini genç meslektaşları ile birleştiren Fadıl & Nebil artık hem kadınlara hem de erkeklere hizmet veriyor. Kadınlara verdikleri emeğin takdirini yurt dışında ve yurtiçinde yapılan yarışmalarda aldıkları ödüllerle alan Kuaför Fadıl Gül ve Nebil Karakaş, yeni şubenin açılışını müşterileri ile birlikte yaptı.

  BTM’nin fuar atağıYALITIM sektörünün öncü kuruluşu BTM A.Ş, Paris’te gerçekleşen Uluslararası Yapı Fuarı “BATIMAT”ı ihracat fırsatına çevirdi. İki yılda bir düzenlenen ve 134 bin metrekarelik dev bir alanda yapılan fuara bu yıl 2 bin 800 katılımcı yer aldı, tüm dünyadan 500 bine yakın kişi fuarı ziyaret etti. Fuarda BTM’nin su ve ısı yalıtımındaki geniş ürün yelpazesi beğeni topladı.

  BTM Satış - Pazarlama Koordinatörü Şükrü Denizci, altı gün boyunca Cezayir, Fas, Tunus, İsrail, Libya, Romanya, Ukrayna, rusya, Fas, Belçika, Brezilya’dan gelen profesyonel ziyaretçilere yalıtım sektöründe ulaştıkları yüksek teknolojiyi tanıttıklarını söyledi.

  Karabağlar’da sendika sevinci

  izmir’in iki yeni belediyesinden biri olan Karabağlar Belediyesi, bölünmenin ardından bünyesine kattığı Kar-Bel şirketi’nin 178 işçisi daha sendikalı oldu. Konak Belediyesi ile Karabağlar ayrılmadan önce adı Kon-Bel olan belediye şirketi ile disk’e bağlı Genel İş Sendikası toplu sözleşme imzalamış ve altı yüze yakın işçi sendikalı olma fırsatını yakalamıştı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı