Ege Haberleri

  40 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobilden sağ çıktı

  Yaşar ANTER / BODRUM (Muğla), (DHA)
  22.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bodrum'da, 40 metrelik uçuruma yuvarlanan otomobilin sürücüsü 35 yaşındaki Mustafa Necati, kazayı burnu bile kanamadan atlattı.

  Cuma günü saat 13.00 sıralarında, Gündoğan Beldesi'nden Bodrum yönüne giden çevre sağlığı teknisyeni Mustafa Necati'nin kullandığı 16 JJY 97 plakalı otomobil, Demir Mevkisi'nde takla atarak 40 metrelik uçuruma yuvarlandı. Necati, yoldan geçen diğer araç sürücülerinin şaşkın bakışları arasında demir yığınına dönen otomobilden çıkıp, yola kadar yürüdü. En ufak bir yara bile almadan kurtulmasına kendisinin de şaşırdığını belirten Necati, “Otomobile giren arı boynuma konunca panikledim. Arıyı kovmak isterken virajda direksiyon hakimiyetini kaybettim” dedi.

  Sürücü Mustafa Necati’nin kazanın hemen ardından araçtan sağ salim çıkışı, DHA muhabiri tarafından görüntülendi. Polis, kazayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.
  Kaza yeri yakınındaki Özak Sitesi'nin Yönetim Kurulu Başkanı Zişan Yakupoğlu (59), “Bu virajda her yıl birçok ölümlü kaza oluyor. Virajın her iki yanı uçurum. Kaymakamlık, Karayolları, Belediye başta olmak üzere her kuruma tedbir alınıp, bariyer yapılması için defalarca yazılı müracaatta bulunduk. Ancak bir sonuç alamadık. Birçok kişinin burada öldüğü kayıtlarda var. Tedbir almak için toplu ölüm mü olmasını bekliyorlar?” diyerek tepkisini dile getirdi.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı